درباره کمپین

دوست عزيز، به كمپين بزرگ خانه زيست شناسي «اتحاد عليه سرطان» خوش آمديد. حضور شما در اين كمپين متفاوت موجب دلگرمي و افتخار ماست. تلاش مي كنيم تا از حضور شما در اين جمع بزرگ، نهايت بهره را ببريم...

دوست گرامي، هدف بزرگ كمپين خانه زيست شناسي، ايجاد آگاهي و شناخت در جامعه است. اگرچه امروز اتحاد ما عليه سرطان است ولي شايد فردا همه نيروهاي خود را براي موضوع ديگري مثل محيط زيست يا تغيير سبك زندگي بسيج كنيم! مهم اين است كه با هم باشيم؛ مهم اين است كه به خاطر هم قدمي برداريم؛ مهم اين است كه هر كسي بخواهد يك گوشه كار را بردارد؛ مهم اين است كه آگاه باشيم و ...

حتي ممكن است دست به كارهاي بزرگ و باورنكردني بزنيم! مثلاً؛ بزرگترين دانشمندان جهان را در يك پروژه بزرگ علمي (مثلاً ساخت داروهاي جديد ضدسرطان) بكار بگيريم؛ حتي در همان دانشگاه خودشان و در كشور خودشان هم مي‌توانند براي ما و طرح ما كار كنند.

كافيست تعدادمان به يك ميليون نفر برسد و هر نفرمان فقط يك دلار درماه! هزينه كند؛ به راحتي مي شود 40 تا 50 دانشمند برجسته جهان را تأمين مالي كرد! و يا اگر تعدادمان به 5 ميليون نفر برسد و هر نفر در ماه فقط 10 هزار تومان هزينه كند، (پول يك عدد ساندويچ)‌ در هر سال مي توان يك بيمارستان فوق مدرن در كشور ساخت...

كمپين اهداف بزرگي دارد... اولين درخواست ما از شما خواندن كتاب امپراتور بيماري هاست، كتابي كه خود به خود شما را در اين مسير بزرگ و متفاوت قرار مي دهد. اين كتاب را بخوانيد و ديگران را هم به خواندن آن تشويق كنيد.

دیدگاه‌ها   

+6 #2 طیبه افشار 1394-05-26 09:37
با سلام واحترام

برای پیشبرد هدفی به این گستردگی و با ارزش می توان با استفاده از مجموعه اطلاعات دنیای مجازی و سامانه های هوشمند ومتخصصان این حوزه می توان استراتژیهای لازم را اتخاذ نمود.
امروزه دست نیافتن به ایده های برتر مانع موفقیت است . بنا به استعاره ی معروف در کتاب "آلیس در سرزمین عجایب" باید با تمام سرعت بدوی تا بتوانی سر جا ی خود بمانی .
به جرات می توان ادعا کرد نوآوری وتبدیل شدن به یک مجموعه فعال پیشرو برای این" هدف بزرگ " وگسترش و هدایت آن یکی از مهمترین عوامل این است که پدیده های پیرامون خود را نه آنگونه که هستند بلکه آنگونه که ممکن است باشند را باید دید.اما این مساله نباید خلاقان را از بیان اید ه ها یشان بر حذر دارد . بلکه آنها باید همچنان نگاه خود را به موارد ممکن در این مسیروگسترش آنَ بدوزند.
."" به جرات می توان ادعا کرد نوآوری وخلق ایده بهترین دوست برای برنده شدن است."".
در نهایت یکی از مهمترین جنبه های اساسی در پیشرفت اهداف خلاقیت وهراس نداشتن از شکست است.
با تشکر فراوان از شما.
نقل قول کردن
+7 #1 طیبه افشار 1394-05-26 09:35
در نهایت یکی از مهمترین جنبه های اساسی پیشرفت، خلاقیت وهراس نداشتن از شکست است.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید